O nas

Siedziba firmy ASFOR Poznański sp.j. zlokalizowana jest w Chełmku przy ulicy Mickiewicza 46, w powiecie oświęcimskim (województwo małopolskie). Chełmek to miasto z historią i tradycjami obuwniczymi, tzw. dawna stolica butów w Polsce.

 • Nasze początki

  Początki działalności firmy sięgają 1992 roku. ASFOR założył Stanisław Poznański - fachowiec z dziedziny przemysłu obuwniczego, wieloletni pracownik Południowych Zakładów Przemysłu Skórzanego oraz Zakładu Urządzeń Technicznych TECHNOSKÓR w Chełmku. Jego profesjonalizm
  i umiejętność skutecznego i efektywnego zarządzania, mają dziś swoje odzwierciedlenie w postaci stabilnej i dobrze prosperującej firmy.
  ASFOR to przedsiębiorstwo z rodzinnymi tradycjami. Obecnie właścicielami spółki są synowie założyciela - Rafał i Marek Poznańscy. Przejęli oni od ojca wieloletnie doświadczenie, dokładając wiedzę i współczesny sposób myślenia,
  dynamikę działania i efektywny sposób zarządzania. Stworzyli nowoczesne, dobrze zarządzane przedsiębiorstwo, na miarę oczekiwań nawet najbardziej wymagających klientów w kraju i zagranicą. Ich strategia rynkowa opiera się na stałym podnoszeniu jakości oferowanych produktów oraz indywidualnym podejściu do odbiorcy.

 • Nasze usługi i produkty

  ASFOR Poznański spółka jawna jest przedsiębiorstwem specjalizującym się w produkcji form na spody obuwnicze. Oferowane przez firmę usługi
  w zakresie projektowania, konstrukcji form obuwniczych oraz oprzyrządowania, stanowią gwarancję jakości i solidności, które mają swoje odzwierciedlenie
  w postaci zaufania klientów. ASFOR stanowi doskonałe połączenie cech przedsiębiorstwa, posiadającego długoletnie doświadczenie i stosującego nowoczesny styl zarządzania.

 • Technologia

  Stosowaną przez spółkę technologię produkcji cechuje pionierstwo oraz nowatorstwo. Opiera się ona na projektowaniu parametrycznym, podczas którego wykorzystywany jest zaawansowany system CAD/CAM, ramię pomiarowe wraz z laserową bezstykową głowicą oraz współrzędnościową maszyną pomiarową. Posiada jedną z nielicznych w Polsce odlewni form obuwniczych. Ponadto firma dysponuje nowoczesnym parkiem maszyn, wyposażonym m.in. w centra obróbcze CNC. Wszystko to tworzy kompatybilny system, umożliwiający realizację wszelkich projektów "od pomysłu do wyrobu".

 • Polityka rynkowa

  ASFOR prowadzi ekspansywną politykę rynkową, realizowaną m.in. poprzez wprowadzanie innowacyjnych rozwiązań oraz działaniach na rzecz doszkalania kadry pracowniczej. Zatrudnia łącznie ok 60 osób. Personel stanowi zgrany zespół pracowników z długoletnim doświadczeniem oraz wysokimi kwalifikacjami. Zaangażowanie w pełne wykorzystanie posiadanych umiejętności i potencjału, przekłada się na najwyższy standard oferowanych usług i produktów.

Copyrights 2024 - ASFOR Poznański sp.j. Wszelkie prawa zastrzeżone